Startér 0001231009, 0001263010, 5001859572, 5010306413, Renault Trucks, 24V/4KW, CS1464

Vaše cena:6 450 s DPH

Dostupnost:Skladem

Naše cena bez DPH: 5 330

Naše cena v EUR:238,01 EUR

Kód položky: CS1464

Více informací

485183, cs608, 0986022990, 5010306413, 5010508443, A5000559254, 113466, cs1464 0001231009 5001859572 5010306413 0001263010 0001360050 0001368070 0001368304

Dále v kategorii:StartéryBoschBus a Truck

Startér 24V / 4.0KW s reduktorem
pastorek 10 zubů

Nahradni výrobce

Možno dodat i nový originál BOSCH : cena : 14900,- Kč s DPH

BOSCH 0001360013 
BOSCH 0001360050 
BOSCH 0001368052 
BOSCH 0001368070 
BOSCH 0001368304 
BOSCH 0001368306 
BOSCH 0986010971 
BOSCH 1097 
HELLA  8EA730178-001 
ISKRA 11.130.598  
ISKRA AZJ3188  
ISKRA IS0598 
LUCAS LRS00633 
LUCAS LRS633 
MAN 5001014221 
VALEO 75617 
VALEO D11E122 
VALEO D11E122T 
VALEO D11E99 
VALEO D11E99T
MAN 81.26201.9013
MAN A5.00055.9254
RENAULT 0025841044
RENAULT 5000791211
RENAULT 5001014221
RENAULT 5001859572
RENAULT 5010090370
RENAULT 5010090683
RENAULT 5010306413 
 

Použití .
RENAULT TRUCKS C CLR

RENAULT TRUCKS G G

RENAULT TRUCKS Manager G

RENAULT TRUCKS Maxter G

RENAULT TRUCKS Midliner M

RENAULT TRUCKS Midliner S