Alternátor FORD Focus, C-MAX, 63377421, 4M5T-10300-LA, 102211-0320, 104210-5760, 104210-4020, 14V/105A

Vaše cena:5 990 s DPH

Dostupnost:Skladem

Naše cena bez DPH: 4 950

Naše cena v EUR:227,76 EUR

Kód položky: CA1989IR

Typ:Magneti Marelli

Více informací

3M5T10300KB 3M5T10300KC 3M5TKB 3M5TKC 4M5T10300LA 4M5T10300LB 4M5T10300LC 4M5TLA 4M5TLB 4M5TLC 1012100920 1012100921 1022110320 1042104020 1042104021 1042105760 63377421 MAN7421 LRA02913 LRA2913 30667017 1496231

Dále v kategorii:AlternátoryMagneti MarelliAutomobilyFord

Alternátor 14V/105Amp   s řemenicí

Výrobce : Magneti Marelli

Zástrčka : ID PL57

DELCO/FORD 3M5T10300KB
DELCO/FORD 3M5T10300KC
DELCO/FORD 3M5TKB
DELCO/FORD 3M5TKC
DELCO/FORD 4M5T10300LA
DELCO/FORD 4M5T10300LB
DELCO/FORD 4M5T10300LC
DELCO/FORD 4M5TLA
DELCO/FORD 4M5TLB
DELCO/FORD 4M5TLC
DENSO 1012100920
DENSO 1012100921
DENSO 1022110320
DENSO 1042104020
DENSO 1042104021
DENSO 1042105760
FIAT/MARELLI 63377421
FIAT/MARELLI MAN7421
LUCAS LRA02913
LUCAS LRA2913
VOLVO 30667017 

Použití : 

FORD;FOCUS C-MAX;1.8 TDCi;01.05-03.07;85;115;1753
FORD;FOCUS II (DA_);1.8 TDCi;01.05-;85;115;1753
FORD;FOCUS II limuzína (DA_);1.8 TDCi;04.05-;85;115;1753
FORD;FOCUS II Turnier (DAW_);1.8 TDCi;11.04-;85;115;1753