• Alternátor 9517182, 0120485038, 95VW10300LA, 0123320007, 028903025Q, 0379030236X
  • Alternátor 9517182, 0120485038, 95VW10300LA, 0123320007, 028903025Q, 0379030236X
  • Alternátor 9517182, 0120485038, 95VW10300LA, 0123320007, 028903025Q, 0379030236X
Alternátor 9517182, 0120485038, 95VW10300LA, 0123320007, 028903025Q, 0379030236X

Alternátor 9517182, 0120485038, 95VW10300LA, 0123320007, 028903025Q, 0379030236X

Vaše cena:3 710 s DPH

Dostupnost:Skladem

Naše cena bez DPH: 3 066

Naše cena v EUR:136,9 EUR

Kód položky: 9517182

Typ:Magneton

Více informací

CA736IR 0120485038 0123320027 0123320007 0123320001 0986038370 0123340003 0123320003 60611990 95VW10300LA 028903025Q 95VW10300NA 037903023E 20188013 037903023E 028903025Q 028903028J 436444 028903025P 028903018AX 050903017 028903025Q 023903023E 0379030236X 037903023E c111477 111477

Dále v kategorii:AlternátoryMagneton / PALAutomobilyFordSeatŠkodaVolkswagen

Alternátor 14V / 90A s pevnou řemenicí

Řemenice 6 drážek 

Použití :

FORD Galaxy 1.9 TDIAHU1.96601.05.1995osobní

FORD Galaxy 1.9 TDI1Z1.96601.05.1995osobní

SEAT Alhambra 1.9 TDI1Z1.96601.03.1996 - 01.07.1996osobní

SEAT Alhambra 2.0ADY28501.03.1996osobní

SEAT Arosa 1.0AHT13701.10.1997osobní

SEAT Arosa 1.0AER13701.02.1997osobní

SEAT Arosa 1.4AEX1.44401.02.1997osobní

SEAT Arosa 1.4 (D)AKV1.44401.05.1997osobní

SEAT City Golf 1.61F1.65501.05.1994osobní

SEAT Cordoba 1.6ABU1.65501.09.1993 - 01.07.1994osobní

SEAT Cordoba 1.61F1.65501.05.1994osobní

SEAT Cordoba 1.8ABS1.86601.09.1993 - 01.07.1994osobní

SEAT Cordoba 1.8ADZ1.86601.07.1994osobní

SEAT Cordoba 1.8ACC1.86601.03.1995osobní

SEAT Cordoba 1.8 16VADL1.89501.09.1993osobní

SEAT Cordoba 1.9 D1Y1.94801.09.1993osobní

SEAT Cordoba 1.9 D TurboAAZ1.95501.09.1993osobní

SEAT Cordoba 1.9 TDI1Z,AHU1.96601.07.1996osobní

SEAT Cordoba 2.02E28501.09.1993 - 01.04.1996osobní

SEAT Cordoba Vario 1.9 TDIAHU1.96601.06.1997osobní

SEAT Ibiza 1.6ABU1.65501.03.1993 - 01.07.1994osobní

SEAT Ibiza 1.8ABS1.86601.03.1993 - 01.07.1994osobní

SEAT Ibiza 1.8 16VADL1.89501.09.1993 - 01.06.1996osobní

SEAT Ibiza 1.9 D1Y1.94801.03.1993osobní

SEAT Ibiza 1.9 D TurboAAZ1.95501.03.1993osobní

SEAT Ibiza 2.02E28501.03.1993 - 01.04.1996osobní

SEAT Inca 1.4AEX1.44401.11.1995osobní

SEAT Inca 1.61F15955501.11.1995 - 01.05.1998osobní

SEAT Inca 1.9 D1Y1.94701.11.1995osobní

SEAT Inca 1.9 SDIAEY1.94701.12.1995osobní

SEAT Toledo 1.61F1.65501.05.1991osobní

SEAT Toledo 1.8ABS1.86601.11.1993 - 01.07.1994osobní

SEAT Toledo 1.9 D1Y1.95001.05.1991osobní

SEAT Toledo 1.9 TDAAZ1.95501.05.1991 - 01.04.1997osobní

SEAT Toledo 2.02E28501.05.1991 - 01.06.1996osobní

SEAT Toledo 2.0 16VABF211001.03.1994osobní

SKODA FABIA 1.9 SDI (6Y2)ASY18964701.09.1999osobní

SKODA FABIA 1.9 SDI (6Y3)ASY18964701.07.2001osobní

SKODA FABIA 1.9 SDI (6Y5)ASY18964701.11.2000osobní

SKODA FABIA 1.9 TDI (6Y2)ATD18967401.09.1999osobní

SKODA FABIA 1.9 TDI (6Y3)ATD18967401.07.2001osobní

SKODA FABIA 1.9 TDI (6Y5)ATD18967401.11.2000osobní

SKODA OCTAVIA 1.9 SDI (1U2)AEY18964701.09.1996osobní

VW Caddy 1.4AEX1.44401.11.1995osobní

VW Caddy 1.61F1.65501.11.1995osobní

VW Caddy 1.7 SDIAHB1.74201.07.1996osobní

VW California 1.9 D TurboABL1.95001.10.1992osobní

VW California 2.0AAC26301.09.1990osobní

VW California 2.5ACU2.58101.07.1994 - 01.10.1996osobní

VW California 2.5AAF2.58001.11.1990 - 01.12.1993osobní

VW California 2.5 SyncroAAF2.58001.11.1992 - 01.12.1993osobní

VW Caravelle 1.9 D TurboABL1.95001.10.1992osobní

VW Caravelle 2.0AAC26301.09.1990osobní

VW Caravelle 2.5ACU2.58101.07.1994 - 01.10.1996osobní

VW Caravelle 2.5 SyncroACU2.58101.07.1994osobní

VW Corrado 2.02E28501.04.1993 - 01.09.1994osobní

VW Eurovan 2.5AAF2.58001.09.1991 - 01.12.1993osobní

VW Golf (96/97) 1.013901.09.1998osobní

VW Golf (96/97) 1.0MiAFR15201.09.1997osobní

VW Golf (96/97) 1.0Mi13901.09.1998osobní

VW Golf (96/97) 1.0MiAFZ13901.10.1996osobní

VW Golf (96/97) 1.0Mi 16VAFZ13901.10.1996osobní

VW Golf (96/97) 1.0Mi 16VAFR15201.09.1997osobní

VW Golf 1.8 (CDN)ACC1.86601.10.1992osobní

VW Golf 1.9 TDI1Z1.96601.08.1995osobní

VW Golf 2.0ABA28501.10.1992osobní

VW Golf Cabriolet 1.6 /1E/AFT1.67401.12.1995osobní

VW Golf Cabriolet 1.6 /1E/AEK1.67401.10.1994 - 01.12.1995osobní

VW Golf Cabriolet 1.6 /1E7/AFT1.67401.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.6 /1E7/AKS1.67401.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E/ABS1.86601.09.1993osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E/AAM1.85501.09.1993osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E/ADZ1.86601.10.1994osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E7/ANP1.85501.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E7/AAM1.85501.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E7/ANN1.86601.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.8 /1E7/ADZ1.86601.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.9 /1E7/ALE1.96601.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 1.9 /1E7/AHU1.96601.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 2.0ABA28501.03.1996osobní

VW Golf Cabriolet 2.0 /1E/ADY28501.10.1994 - 01.07.1995osobní

VW Golf Cabriolet 2.0 /1E/2E28501.09.1993 - 01.09.1994osobní

VW Golf Cabriolet 2.0 /1E/AGG28501.07.1995osobní

VW Golf Cabriolet 2.0 /1E7/AKR28501.04.1998osobní

VW Golf Cabriolet 2.0 /1E7/AGG28501.04.1998osobní

VW Golf III 1.4AEX1.44401.07.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.4ABD1.44301.11.1991 - 01.07.1995osobní

VW Golf III 1.6AKS1.67401.05.1997 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.6AEE1.65501.07.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.6AFT1.67401.12.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.6AEK1.67401.10.1994 - 01.12.1995osobní

VW Golf III 1.6ABU1.65501.09.1992 - 01.09.1994osobní

VW Golf III 1.8ADZ1.86601.10.1994 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.8ABS1.86601.11.1991 - 01.09.1994osobní

VW Golf III 1.8AAM1.85501.11.1991 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.8ACC1.86601.12.1994 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.8 syncroADZ1.86601.10.1994 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.8 syncroABS1.86601.01.1993 - 01.09.1994osobní

VW Golf III 1.9 D1Y1.94701.11.1991 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 D TurboAAZ1.95501.11.1991 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 SDIAEY1.94701.01.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 TDIALE1.96601.05.1997 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 TDIAHU1.96601.08.1996 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 TDI1Z1.96601.09.1993 - 01.07.1996osobní

VW Golf III 1.9 TDIAFN1.98101.03.1996 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 TDI syncroAHU1.96601.08.1996 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 1.9 TDI syncro1Z1.96601.03.1995 - 01.07.1996osobní

VW Golf III 2.0AEP27901.01.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 2.0AGG28501.07.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 2.0ADY28501.07.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 2.02E28501.11.1991 - 01.09.1994osobní

VW Golf III 2.0AKR28501.05.1997 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 2.0 16VABF211001.08.1992 - 01.12.1997osobní

VW Golf III 2.0 syncroAGG28501.07.1995 - 01.12.1997osobní

VW Golf III Variant 1.4AEX1.44401.07.1995osobní

VW Golf III Variant 1.6AKS1.67401.05.1997osobní

VW Golf III Variant 1.6AFT1.67401.12.1995osobní

VW Golf III Variant 1.8ADZ1.86601.10.1994osobní

VW Golf III Variant 1.8AAM1.85501.07.1993osobní

VW Golf III Variant 1.8 syncroADZ1.86601.10.1994osobní

VW Golf III Variant 1.9 D1Y1.94701.07.1993osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDIALE1.96601.05.1997osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDIAHU1.96601.08.1996osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDI1Z1.96601.07.1993 - 01.07.1996osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDIAFN1.98101.02.1996osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDI syncroALE1.96601.05.1996osobní

VW Golf III Variant 1.9 TDI syncroAHU1.96601.08.1996osobní

VW Golf III Variant 1.9D turboAAZ1.95501.07.1993osobní

VW Golf III Variant 1.9TDI syncro1Z1.96601.07.1993 - 01.07.1996osobní

VW Golf III Variant 2.0AGG28501.07.1995osobní

VW Golf III Variant 2.0AKR28501.05.1997osobní

VW Golf III Variant 2.0 syncroAGG28501.07.1995osobní

VW Jetta 1.8ACC1.86601.10.1992osobní

VW Jetta 1.9 D TurboAAZ1.95501.10.1992osobní

VW Jetta 1.9 TDI1Z1.96601.08.1995osobní

VW Multivan 1.9 DABL1.95001.10.1992osobní

VW Multivan 2.0AAC26201.09.1990osobní

VW Multivan 2.5ACU2.58101.07.1994 - 01.10.1996osobní

VW Multivan 2.5AAF2.58001.11.1990 - 01.12.1993osobní

VW Parati(96/97)1.0Mi16VAFR15201.09.1997osobní

VW Passat 1.6AFT1.67401.12.1995 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.6AEK1.67401.10.1994 - 01.12.1995osobní

VW Passat 1.8AAM1.85501.08.1990 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.8ADZ1.86601.10.1994 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.8ABS1.86601.08.1991 - 01.09.1994osobní

VW Passat 1.8 syncro G60PG1.811801.09.1989 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.9 D1Y1.94901.05.1989 - 01.09.1993osobní

VW Passat 1.9 D TurboAAZ1.95501.03.1991 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.9 TDIAFN1.98101.03.1996 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.9 TDIAHU1.96601.08.1996 - 01.03.1997osobní

VW Passat 1.9 TDI1Z1.96601.10.1993 - 01.07.1996osobní

VW Passat 2.0AGG28501.07.1995 - 01.03.1997osobní

VW Passat 2.0ACX28301.06.1993 - 01.10.1993osobní

VW Passat 2.0ADY28501.10.1994 - 01.07.1995osobní

VW Passat 2.0AEP27901.10.1994 - 01.03.1997osobní

VW Passat 2.0ABA28501.03.1995 - 01.03.1997osobní

VW Passat 2.0ACX27901.03.1994 - 01.02.1995osobní

VW Passat 2.02E28501.03.1990 - 01.09.1994osobní

VW Passat 2.0 16VABF211001.01.1994 - 01.03.1997osobní

VW Passat 2.0 syncroADY28501.07.1995 - 01.03.1997osobní

VW Passat 2.0 syncro2E28501.10.1990 - 01.09.1994osobní

VW Passat 2.0 syncroAGG28501.07.1995 - 01.03.1997osobní

VW Polo 1.0ALL13701.05.1997osobní

VW Polo 1.0AER13701.03.1996osobní

VW Polo 1.0 /6N2/ANV13701.09.1998osobní

VW Polo 1.0 /6N2/ALD13701.07.1998osobní

VW Polo 1.3ADX1.34001.10.1994 - 01.07.1995osobní

VW Polo 1.4ANX1.44401.01.1998osobní

VW Polo 1.4AKV1.44401.05.1997osobní

VW Polo 1.4AEX1.44401.07.1995osobní

VW Polo 1.4APQ1.44401.11.1997osobní

VW Polo 1.4 /6N2/ANM1.47401.09.1998osobní

VW Polo 1.4 /6N2/AFK1.47401.09.1998osobní

VW Polo 1.4 16VAFH1.47401.04.1996osobní

VW Polo 1.6AEA1.65501.10.1994 - 01.07.1995osobní

VW Polo 1.6AEE1.65501.07.1995osobní

VW Polo 1.6 /J/AHS1.65501.03.1996osobní

VW Polo Classic 1.4/6V2/ANX1.44401.01.1998osobní

VW Polo Classic 1.4/6V2/AKV1.44401.12.1997osobní

VW Polo Classic 1.4/6V2/AEX1.44401.12.1995osobní

VW Polo Classic 1.4/6V2/APQ1.44401.12.1997osobní

VW Polo Classic 1.6/6V2/1F1.65501.11.1995osobní

VW Polo Classic 1.6/6V2/AEE1.65501.04.1997osobní

VW Polo Classic 1.6/6V2/AFT1.67401.12.1995osobní

VW Polo Classic 1.6MiAP 16001.66601.02.1997osobní

VW Polo Classic 1.7 SDI /6V2/AKW1.74301.11.1997osobní

VW Polo Classic 1.8/6V2/ADD1.86601.03.1998osobní

VW Polo Classic 1.8MiAP 18001.87501.02.1997osobní

VW Polo Classic 1.9 D1.94801.01.1997osobní

VW Polo Classic 1.9 D /6V2/1Y1.94701.01.1996 - 01.10.1996osobní

VW Polo Classic 1.9 SDI /6V2/AEY1.94701.12.1995osobní

VW Polo Classic 1.9 TDI /6V2/ALE1.96601.11.1997osobní

VW Polo Classic 1.9 TDI /6V2/AHU1.96601.07.1996osobní

VW Polo Classic 1.9 TDI /6V2/AFN1.98101.08.1998osobní

VW Polo Variant 1.4AKV1.44401.12.1997osobní

VW Polo Variant 1.4AEX1.44401.03.1997osobní

VW Polo Variant 1.4APQ1.44401.12.1997osobní

VW Polo Variant 1.4ANX1.44401.01.1998osobní

VW Polo Variant 1.6AEE1.65501.04.1997osobní

VW Polo Variant 1.6AFT1.67401.03.1997osobní

VW Polo Variant 1.7 SDIAKW1.74301.11.1997osobní

VW Polo Variant 1.8ADD1.86601.03.1998osobní

VW Polo Variant 1.9 SDIAEY1.94701.03.1997osobní

VW Polo Variant 1.9 TDIAFN1.98101.06.1998osobní

VW Polo Variant 1.9 TDIALE1.96601.11.1997osobní

VW Polo Variant 1.9 TDIAHU1.96601.03.1997osobní

VW Sharan 1.9 TDIAFN1.98101.09.1996osobní

VW Sharan 1.9 TDIAHU1.96601.07.1996osobní

VW Sharan 1.9 TDI1Z1.96601.09.1995 - 01.07.1996osobní

VW Sharan 2.0ADY28501.09.1995osobní

VW Transporter 1.9ABL1.95001.10.1992osobní

VW Transporter 2.0AAC26201.09.1990osobní

VW Transporter 2.5ACU2.58101.01.1994 - 01.10.1996osobní

VW Transporter 2.5AAF2.58001.11.1990 - 01.12.1993osobní

VW Transporter 2.5 syncroAAF2.58001.11.1990 - 01.12.1993osobní

VW Transporter 2.5 syncroACU2.58101.01.1994 - 01.10.1996osobní

VW Van 1.6 AMAP16001.66601.01.1999osobní

VW Van 1.6 ASAP16001.66601.01.1999osobní

VW Van 1.6 BRAP16001.66601.01.1999osobní

VW Vento 1.4AEX1.44401.07.1995osobní

VW Vento 1.4ABD1.44301.11.1991 - 01.07.1995osobní

VW Vento 1.6ABU1.65501.09.1992 - 01.09.1994osobní

VW Vento 1.6AFT1.67401.12.1995osobní

VW Vento 1.6AEK1.67401.10.1994 - 01.12.1995osobní

VW Vento 1.6AEE1.65501.07.1995osobní

VW Vento 1.6AKS1.67401.05.1997osobní

VW Vento 1.8ADZ1.86601.11.1991 - 01.09.1994osobní

VW Vento 1.8AAM1.85501.11.1991osobní

VW Vento 1.8ABS1.86601.11.1991 - 01.09.1994osobní

VW Vento 1.9 D TurboAAZ1.95501.10.1994osobní

VW Vento 1.9 TDIALE1.96601.05.1997osobní

VW Vento 1.9 TDIAFN1.98101.02.1996osobní

VW Vento 1.9 TDI1Z1.96601.09.1993 - 01.07.1996osobní

VW Vento 2.02E28501.11.1991 - 01.09.1994osobní

VW Vento 2.0AEP27901.10.1994osobní

VW Vento 2.0AKR28501.05.1997osobní

VW Vento 2.0AGG28501.07.1995osobní

VW Vento 2.0ADY27901.10.1994 - 01.05.1996osobní

VýrobceOriginální číslo

BOSCH0120485038

BOSCH0123320027

BOSCH0123320007

BOSCH0123320001

BOSCH0986038370

BOSCH0123340003

BOSCH0123320003

FIAT60611990

FORD95VW10300LA

FORD028903025Q

FORD95VW10300NA

FORD037903023E

H&B32038370

LANCIA60611990

LESTER13832

LESTER13381

LESTER13441

PIC220-5087A

PIC220-276A

PIC220-5087C

PIC220-5087

REAL20188013

SEAT037903023E

SEAT028903025Q

SEAT028903028J

VALEO436444

VW028903025P

VW028903018AX

VW050903017

VW028903025Q

VW023903023E

VW0379030236X

VW037903023E